$749,000
316 Vanderbilt Blvd, Oakdale, NY 11769
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $374/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $752,560
Last Listing Agent Konrad Wojciechowski OverSouth LLC
316 Vanderbilt Blvd, Oakdale, NY 11769