$480,000
816 7th Ave, Oakland, CA 94606
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,676 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- $286/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $617,000
Last Listing Agent David Hidalgo-Foster eXp Realty of Northern CA Inc.
816 7th Ave, Oakland, CA 94606