$99,900
- Land
- 1.7 Acres
- $58,765 per Acre
0 Meadow Ct Unit MDGA2011316, Oakland, MD 21550
0 Meadow Ct Unit MDGA2011316, Oakland, MD 21550$99,900
0 Meadow Ct Unit MDGA2011316, Oakland, MD 21550
0 Meadow Ct Unit MDGA2011316, Oakland, MD 21550$289,000
163 Mitchell Dr, Oakland, MD 21550
Andrew Eiswert Railey Realty, Inc.
$160,000
0 Dennett Rd 10 Acres To Oakland Ave Unit MDGA2011252, Oakland, MD 21550
0 Dennett Rd 10 Acres To Oakland Ave Unit MDGA2011252, Oakland, MD 21550$275,900
449 S 3rd St, Oakland, MD 21550
Justin Liller Railey Realty, Inc.
$219,000
141 Montana Ln, Oakland, MD 21550
Larry Smith Railey Realty, Inc.
$950,000
164 Grandview Dr, Oakland, MD 21550
Betsy Spiker Holcomb Taylor-Made Deep Creek Real Estate, LLC
$64,900
74 Parks Rd, Oakland, MD 21550
Emillie Albrecht Real Broker, LLC
$299,000
157 Jeffrey Ln Unit 21B, Oakland, MD 21550
James Matthews
Taylor-Made Deep Creek Real Estate, LLC
(240) 883-5848
$35,000
233 Rhododendron Dr, Oakland, MD 21550
233 Rhododendron Dr, Oakland, MD 21550$292,500
505 Southern Pines Dr, Oakland, MD 21550
$50,000
820 N 4th St, Oakland, MD 21550
Duane Stein II The KW Collective
$89,900
TBD 15 75 Acres Bethlehem Rd, Oakland, MD 21550
TBD 15 75 Acres Bethlehem Rd, Oakland, MD 21550$899,000
62 Whispering Pines Ln, Oakland, MD 21550
Justin Liller Railey Realty, Inc.
$799,900
467 Paradise Ridge Rd, Oakland, MD 21550
Jon Bell Railey Realty, Inc.
$1,087,900
52 Dam View Dr, Mount Lake Park, MD 21550
Mike Fenton Railey Realty, Inc.