$2,400,000
- Land
- 80 Acres
- $30,000 per Acre
57 Avenue N, Oakport Township, MN 56560
57 Avenue N, Oakport Township, MN 56560$2,400,000
57 Avenue N, Oakport Township, MN 56560
57 Avenue N, Oakport Township, MN 56560$59,000
6926 2nd St NW, Moorhead, MN 56560
6926 2nd St NW, Moorhead, MN 56560$90,000
801 17th Ave N, Fargo, ND 58102
John Hagen eXp Realty (219 WF)
$335,000
2814 8th St N, Fargo, ND 58102
John Hagen eXp Realty (219 WF)
$120,000
4970 41st Ave N, Fargo, ND 58102
4970 41st Ave N, Fargo, ND 58102$212,900
1009 18th Ave N, Moorhead, MN 56560
Eli Rosendahl REAL (216 FGO)
$325,000
2400 Fairway Dr, Moorhead, MN 56560
Elizabeth Nelson Park Co., REALTORS®
$169,900
1437 Broadway N Unit 101, Fargo, ND 58102
David Noah RE/MAX Legacy Realty
$168,900
715 32nd Ave N Unit B203, Fargo, ND 58102
Tyler Walker eXp Realty (219 WF)
$245,000
2101 7th St N, Fargo, ND 58102
Tyler Heins REAL (1531 FGO)
$569,900
1301 Elm St N, Fargo, ND 58102
Diane Nordhougen Park Co., REALTORS®
$78,000
3844 79th Ave N, Moorhead, MN 56560
3844 79th Ave N, Moorhead, MN 56560$297,000
1245 1st St N, Fargo, ND 58102
Brian Kounovsky Trilogy Real Estate
$99,000
3407 Cherry Ln N Unit A2, Fargo, ND 58102
DeAnn Bjornson Dakota Plains Realty
$275,000
205 20th Ave N, Fargo, ND 58102
Tyler Heins REAL (1531 FGO)
$295,000
513 19th Ave N, Fargo, ND 58102
Shirley Moen Park Co., REALTORS®
$299,900
3110 Broadway N, Fargo, ND 58102
Marie Mueller True Blue Rentals & Real Estate
Showing Results 41 - 57, Page 2 of 2