$899,000
- Land
- 80 Acres
- $11,238 per Acre
Us-20 Unit LotWP001, Oberlin, OH 44074
Us-20 Unit LotWP001, Oberlin, OH 44074$899,000
Us-20 Unit LotWP001, Oberlin, OH 44074
Us-20 Unit LotWP001, Oberlin, OH 44074$429,000
95 Shipherd Cir, Oberlin, OH 44074
Daniel Zack Howard Hanna
$519,000
396 Reserve Ave, Oberlin, OH 44074
Teresa Smith Howard Hanna
$375,000
617 E Lorain St, Oberlin, OH 44074
Heidi Mueller Howard Hanna
$374,900
6429 Russia Rd, South Amherst, OH 44001
Chris Pilan Russell Real Estate Services
$465,000
11940 Ohio 58, Oberlin, OH 44074
Jamie Brasee Century 21 Homestar
$424,000
13830 Baumhart Rd, Oberlin, OH 44074
Steve Junker RE/MAX Above & Beyond
$499,000
340 Edgemeer Place, Oberlin, OH 44074
Kimberley Guelker Berkshire Hathaway HomeServices Lucien Realty
$24,700
VL Smith St, Oberlin, OH 44074
VL Smith St, Oberlin, OH 44074$699,900
12380 Oberlin Rd, Oberlin, OH 44074
Sonsee Schramm Howard Hanna - Amherst
$269,900
123 S Professor St, Oberlin, OH 44074
Brian Moran Coldwell Banker Schmidt Realty
$209,900
216 N Main St, Oberlin, OH 44074
$279,800
101 W Spring Dr, Elyria, OH 44035
Bobbie Burey Howard Hanna
$350,000
65 E College St Unit 203, Oberlin, OH 44074
Pradnya Martz Keller Williams Citywide
$239,900
VL E Hamilton St, Oberlin, OH 44074
VL E Hamilton St, Oberlin, OH 44074$90,000
0 S Park St, Oberlin, OH 44074
0 S Park St, Oberlin, OH 44074$357,900
149 Morgan St, Oberlin, OH 44074
Candy Goff Cassell Enterprises, Inc.
$362,900
147 Morgan St, Oberlin, OH 44074