$199,000 Last List Price
3499 63rd Ave NE, Oberon, ND 58357
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,750 Sq Ft
- Built 1927
Last Sold Summary
- $114/SF
- 44 Days On Market
Current Estimated Value $196,113
Last Listing Agent Chris Wahl Reign Realty
3499 63rd Ave NE, Oberon, ND 58357