$515,000
- Land
- 8.28 Acres
- $62,198 per Acre
0 NW 54th Loop Unit MFROM720039, Ocala, FL 34482
0 NW 54th Loop Unit MFROM720039, Ocala, FL 34482$515,000
0 NW 54th Loop Unit MFROM720039, Ocala, FL 34482
0 NW 54th Loop Unit MFROM720039, Ocala, FL 34482$514,999
8521 SW 59th Terrace, Ocala, FL 34476
Sunita Bacchus DEACON AND SOLDIER PROPERTIES
$514,900 New Construction
16054 SW 29th Court Rd, Ocala, FL 34473
Fabiola Lemos FLORIDA REALTY INVESTMENTS
$513,760
2614 SE 25th Ct, Ocala, FL 34471
Lana Flodman HOMERUN REALTY, LLC
$511,320 New Construction
4427 SW 82nd Loop, Ocala, FL 34476
Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
$510,000
3690 SE 56th Terrace, Ocala, FL 34480
Danny Saiz WEALTH HAVEN REALTY
$510,000
1907 NW 85th Loop, Ocala, FL 34475
Daniel Jacobs JACOBS PREMIER PROPERTIES
$509,000
5655 SW 50th Ave, Ocala, FL 34474
Steven Billington EXP REALTY LLC
$508,750
1129 SE 42nd Rd, Ocala, FL 34480
Crystal McCall KELLER WILLIAMS CORNERSTONE RE
$507,000
9435 SW 52nd Loop, Ocala, FL 34481
Anthony Alfarone REAL BROKER LLC - OCALA
$505,000
26 Count Fleet Dr, Ocala, FL 34482
Reilly Moore Team COLDWELL BANKER RIVERLAND RLTY
$504,295 New Construction
10071 SW 82nd Place Rd, Ocala, FL 34481
Shelby Correia ON TOP OF THE WORLD REAL EST
$500,000
0 SW 35th Terrace Unit MFRO6404302, Ocala, FL 34473
0 SW 35th Terrace Unit MFRO6404302, Ocala, FL 34473$500,000
0 NW 40 Terrace, Ocala, FL 34482
0 NW 40 Terrace, Ocala, FL 34482$500,000 New Construction
6397 SW 135th Terrace Rd, Ocala, FL 34481
Wendy Fisher BRIJE REAL ESTATE LLC
$500,000 Open Mon 9AM - 5PM