$2,405,000
- Land
- 2.83 Acres
- $849,823 per Acre
0 NW 35th St Unit MFROM678645, Ocala, FL 34475
0 NW 35th St Unit MFROM678645, Ocala, FL 34475$2,405,000
0 NW 35th St Unit MFROM678645, Ocala, FL 34475
0 NW 35th St Unit MFROM678645, Ocala, FL 34475$2,399,000 New Construction
11324 NW 50 Ln, Ocala, FL 34482
Amanda Hetzel SELLSTATE NEXT GENERATION REALTY
$2,395,000
4986 SW 7th Avenue Rd, Ocala, FL 34471
Matt Varney OCALA HORSE PROPERTIES, LLC
$2,390,000
1212 SW 80th St, Ocala, FL 34476
Joan Pletcher JOAN PLETCHER
$2,385,000 New Construction
7647 NW 33rd Place, Ocala, FL 34482
Matt Varney OCALA HORSE PROPERTIES, LLC
$2,385,000 New Construction
7578 NW 33rd Place, Ocala, FL 34482
Matt Varney OCALA HORSE PROPERTIES, LLC
$2,350,000
1077 SW 144th Court Rd, Ocala, FL 34481
1077 SW 144th Court Rd, Ocala, FL 34481$2,300,000
7615 SE 12th Cir, Ocala, FL 34480
Elizabeth Green PREMIER SOTHEBYS INT'L REALTY
$2,300,000
8340 SW 35th Ave, Ocala, FL 34476
8340 SW 35th Ave, Ocala, FL 34476$2,297,000
7963 SE 12th Cir, Ocala, FL 34480
Joan Pletcher JOAN PLETCHER
$2,250,000
601 SE 80th St, Ocala, FL 34480
Joan Pletcher JOAN PLETCHER
$2,249,000
695 SE 47th Loop, Ocala, FL 34480
Sharon Will
PEGASUS REALTY & ASSOC INC
(352) 698-3922
$2,220,000
0 NW 52nd Ave Unit MFROM720085, Ocala, FL 34482
0 NW 52nd Ave Unit MFROM720085, Ocala, FL 34482$2,200,000
11150 W Highway 40, Ocala, FL 34482
11150 W Highway 40, Ocala, FL 34482$2,195,000
9389 SW 14th Ave, Ocala, FL 34476
Sharon Will
PEGASUS REALTY & ASSOC INC
(352) 758-2967
$2,190,000
2730 NW 80th Ave, Ocala, FL 34482