$825,000 Sold Sep 30, 2025
19 Jon Dr, Barnegat, NJ 08005
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,880 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $286/SF
- 129 Days On Market
Current Estimated Value $820,496
Last Listing Agent Craig Stefanoni BHHS Zack Shore REALTORS
19 Jon Dr, Barnegat, NJ 08005