$1,300,000
- Land
- 1.79 Acres
- $726,257 per Acre
319 W Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761
319 W Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761$1,300,000
319 W Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761
319 W Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761$2,000,000
2100 West Rd, Ocoee, FL 34761
2100 West Rd, Ocoee, FL 34761$1,000,000
1001 Ocoee Apopka Rd, Ocoee, FL 34761
1001 Ocoee Apopka Rd, Ocoee, FL 34761$5,600,000
1900 E Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761
1900 E Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761$239,900
28 Rewis St, Ocoee, FL 34761
28 Rewis St, Ocoee, FL 34761$825,000
1414 E Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761
1414 E Silver Star Rd, Ocoee, FL 34761$4,000,000
1938 N Lakewood Ave, Ocoee, FL 34761
1938 N Lakewood Ave, Ocoee, FL 34761