$135,000 Sold Jun 23, 2025
1326 SW 44th Blvd, Okeechobee, FL 34974
- 2 Beds
- 1 Bath
- 788 Sq Ft
- Built 1992
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $171/SF
- 432 Days On Market
Last Listing Agent Vicki Anderson Anderson Realty
1326 SW 44th Blvd, Okeechobee, FL 34974