$540,000
- Land
- 49 Acres
- $11,020 per Acre
3859 NE 144th St, Okeechobee, FL 34972
3859 NE 144th St, Okeechobee, FL 34972$540,000
3859 NE 144th St, Okeechobee, FL 34972
3859 NE 144th St, Okeechobee, FL 34972$39,900
17596 NW 282nd St, Okeechobee, FL 34972
17596 NW 282nd St, Okeechobee, FL 34972$435,000
1301 SW 83rd Ave, Okeechobee, FL 34974
Jerri Lynn Hill Florida Homes Realty & Mortgage
$74,900
17231 NW 268th St, Okeechobee, FL 34972
17231 NW 268th St, Okeechobee, FL 34972$229,900
35340 NW 4th Dr, Okeechobee, FL 34972
35340 NW 4th Dr, Okeechobee, FL 34972$37,500
4425 U S 441 Unit 51K, Okeechobee, FL 34974
Chelsea Hamilton Sunset Home Sales
$199,900
5945 SE 95th Trail, Okeechobee, FL 34974
Juan Sanabria Trueway Realty LLC
$3,000,000
1493 Hunter Rd, Okeechobee, FL 34974
1493 Hunter Rd, Okeechobee, FL 34974$189,900
1703 SW 35th Cir, Okeechobee, FL 34974
Rhonda Patrick
Lake O Real Estate, LLC
(863) 204-3181
$60,000
6040 SE 91st Trail, Okeechobee, FL 34974
6040 SE 91st Trail, Okeechobee, FL 34974$123,900
1379 Chobee St, Okeechobee, FL 34974
Rhonda Patrick
Lake O Real Estate, LLC
(863) 208-6381
$12,000
0 NW 320th St Unit R11160720, Okeechobee, FL 34972
0 NW 320th St Unit R11160720, Okeechobee, FL 34972$24,000
0 NW 300th St Unit R11168552, Okeechobee, FL 34972
0 NW 300th St Unit R11168552, Okeechobee, FL 34972$24,000
0 NW 306th St Unit R11168595, Okeechobee, FL 34972
0 NW 306th St Unit R11168595, Okeechobee, FL 34972$24,000
0 300th St, Okeechobee, FL 34972
0 300th St, Okeechobee, FL 34972$24,000
0 NW 306th St Unit MFRO6387106, Okeechobee, FL 34972