Newest Homes for Sale in Okemah, OK
-
-
$2,120,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
381078 W 1110 Rd, Okemah, OK 74859
381078 W 1110 Rd, Okemah, OK 74859Steele Schwonke Arrowhead Land Company
-
-
$279,000
$121K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,850 Sq Ft
108106 N 3750 Rd, Okemah, OK 74859
108106 N 3750 Rd, Okemah, OK 74859Hunter Bellis Arrowhead Land Company
-
$1,300,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,746 Sq Ft
103098 N 3750 Rd, Okemah, OK 74859
103098 N 3750 Rd, Okemah, OK 74859April Curry OK Real Estate, LLC
-
$494,000
$64K PRICE DROP- Land
- 112 Acres
- $4,411 per Acre
110009 N 3740 Rd, Okemah, OK 74859
110009 N 3740 Rd, Okemah, OK 74859 -
$494,000
$64K PRICE DROP- Land
- 112 Acres
- $4,411 per Acre
110009 N County Road 3740 Rd, Okemah, OK 74859
110009 N County Road 3740 Rd, Okemah, OK 74859 -
$2,491,575
$18K PRICE DROP- Land
- 717 Acres
- $3,475 per Acre
000 E 1130 Rd-717 Aceres, Okemah, OK 74859
000 E 1130 Rd-717 Aceres, Okemah, OK 74859 -
-
$270,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,073 Sq Ft
915 E Boston St, Okemah, OK 74859
915 E Boston St, Okemah, OK 74859Casondra Earnest Buckeye Real Estate LLC
-
$60,000
$14K PRICE DROP- Land
- 10 Acres
- $6,000 per Acre
0002 E 3690 Rd, Okemah, OK 74859
0002 E 3690 Rd, Okemah, OK 74859 -
$74,000
- Land
- 10 Acres
- $7,400 per Acre
0001 N 3690rd 56 Hwy, Okemah, OK 74859
0001 N 3690rd 56 Hwy, Okemah, OK 74859 -
$130,000
- Land
- 20 Acres
- $6,500 per Acre
0 E 1020 Rd Unit 2523466, Okemah, OK 74859
0 E 1020 Rd Unit 2523466, Okemah, OK 74859 -
$385,000
$35K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,356 Sq Ft
11029 Ns367 Rd, Okemah, OK 74859
11029 Ns367 Rd, Okemah, OK 74859Mimi Vue Realty One Group Dreamers
-
$44,000
- Land
- 5 Acres
- $8,800 per Acre
0000 Oklahoma 56, Okemah, OK 74859
0000 Oklahoma 56, Okemah, OK 74859
Showing Results 41 - 55, Page 2 of 2