$325,000
9701 Pheasant Ln, Oklahoma City, OK 73162
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,469 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- $132/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $302,767
Last Listing Agent Jamie Danner Sweet Living Realty
9701 Pheasant Ln, Oklahoma City, OK 73162