$139,000
- Land
- 4 Acres
- $34,750 per Acre
0 Forest Ln Unit 2600828, Durant, OK 74701
0 Forest Ln Unit 2600828, Durant, OK 74701$139,000
0 Forest Ln Unit 2600828, Durant, OK 74701
0 Forest Ln Unit 2600828, Durant, OK 74701$55,000
11135 Samoa Way, Madill, OK 73446
11135 Samoa Way, Madill, OK 73446$239,000
316 W Sycamore St, Coweta, OK 74429
Colbey Webster
OUROK Realty
(539) 216-4786
$1,750,000
33411 Ridge Rd, Afton, OK 74331
Loreita Worley
Bird Island Real Estate
(539) 345-6731
$197,000
470025 Highway 101, Sallisaw, OK 74955
Jessica Morales
Whittington Realty LLC
(539) 269-1013
$65,000
1409 Katelyn Ct, Yukon, OK 73099
1409 Katelyn Ct, Yukon, OK 73099$279,000
11 NE Summerwood Dr, Elgin, OK 73538
Lauren Brown
CENTURY 21 FIRST CHOICE REALTY
(580) 422-4471
$449,000
177 NE Cedar Hills Trail, Broken Bow, OK 74728
Aja Shroll
Ebby Halliday Real Estate, LLC
(580) 313-5478
$149,900
305 W E, Milburn, OK 73450
Karen Williams
Epique Realty
(580) 440-5545
$101,830
737 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
737 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$1,795,000
1916 Mulholland Dr, Edmond, OK 73012
Cole Strickland
Metro Mark Realtors
(405) 289-4400
$137,900
523 A St SE, Miami, OK 74354
Beverly Buzzard
NEO Realty Group
(539) 252-9925
$129,900
48316 Summer Trail Rd, Prague, OK 74864
Beth Atkinson
Metro Group Brokers LLC
(405) 477-0326
$101,915
662 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728
662 Timber Creek Trails South XI, Broken Bow, OK 74728$329,000
18257 S 132nd East Ave, Bixby, OK 74008
Apryl Pritchett