Okmulgee County OK Homes for Sale
-
-
$300,000
- Land
- 8.23 Acres
- $36,452 per Acre
1 Highway 75, Okmulgee, OK 74447
1 Highway 75, Okmulgee, OK 74447 -
$164,900
- Land
- 10.03 Acres
- $16,446 per Acre
14091 Creager Rd, Mounds, OK 74047
14091 Creager Rd, Mounds, OK 74047 -
$270,000
$30K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,966 Sq Ft
25654 Turkey Pen Hollow Rd, Henryetta, OK 74437
25654 Turkey Pen Hollow Rd, Henryetta, OK 74437Jennifer Sanders Keller Williams Advantage
-
$265,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,046 Sq Ft
20000 S 280 Rd, Morris, OK 74445
20000 S 280 Rd, Morris, OK 74445Tia Shelby C21/First Choice Realty
-
$89,500
$6K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 624 Sq Ft
1106 N Sherman Ave, Okmulgee, OK 74447
1106 N Sherman Ave, Okmulgee, OK 74447Jamie Goodnight Keller Williams Advantage
-
$123,500
- Land
- 5.93 Acres
- $20,826 per Acre
16 260th St, Winchester, OK 74421
16 260th St, Winchester, OK 74421 -
$82,500
- Land
- 5.04 Acres
- $16,369 per Acre
00000 N 153 Rd, Mounds, OK 74047
00000 N 153 Rd, Mounds, OK 74047 -
$65,000
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,215 Sq Ft
908 N Collins Ave, Okmulgee, OK 74447
908 N Collins Ave, Okmulgee, OK 74447Carrie Ballard Coldwell Banker Select
-
$349,000
$20K PRICE DROP- Land
- 40 Acres
- $8,725 per Acre
0 Banyan Rd Unit 2546180, Morris, OK 74445
0 Banyan Rd Unit 2546180, Morris, OK 74445 -
$140,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 720 Sq Ft
2540 N 185 Rd, Mounds, OK 74047
2540 N 185 Rd, Mounds, OK 74047Julie Hodge Hodge Associates Inc.
-
-
$9,000
- Land
- 10,410 Sq Ft
- $37,657 per Acre
700 N Sherman Ave, Okmulgee, OK 74447
700 N Sherman Ave, Okmulgee, OK 74447 -
$49,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,616 Sq Ft
303 W Cummings St, Henryetta, OK 74437
303 W Cummings St, Henryetta, OK 74437Tiffany Chisum Epique Realty
-
$132,900
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,200 Sq Ft
1001 Summit St, Henryetta, OK 74437
1001 Summit St, Henryetta, OK 74437Hannah Wares MY Place Real Estate LLC
-
$1,150,000
- 7 Beds
- 3 Baths
- 3,696 Sq Ft
4295 Happy Camp Rd, Beggs, OK 74421
4295 Happy Camp Rd, Beggs, OK 74421Daniel Perry Elite Property &Consulting LLC
-
$55,000
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,782 Sq Ft
24215 B St, Henryetta, OK 74437
24215 B St, Henryetta, OK 74437Jamie Goodnight Keller Williams Advantage
-
$200,000
- Land
- 40 Acres
- $5,000 per Acre
0 N 280 Rd Unit 2550274, Morris, OK 74445
0 N 280 Rd Unit 2550274, Morris, OK 74445 -
$65,000
- Land
- 2.5 Acres
- $26,000 per Acre
10 Red Bud Ln, Morris, OK 74445
10 Red Bud Ln, Morris, OK 74445 -
$285,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 760 Sq Ft
28360 Arbeka Rd, Henryetta, OK 74437
28360 Arbeka Rd, Henryetta, OK 74437Joseph Yang Solid Rock, REALTORS
-
$975,000
$137K PRICE DROP- Land
- 139.25 Acres
- $7,002 per Acre
139 E 36th St, Okmulgee, OK 74447
139 E 36th St, Okmulgee, OK 74447 -
$259,900
$350K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,800 Sq Ft
10352 Fig Rd, Henryetta, OK 74437
10352 Fig Rd, Henryetta, OK 74437Manda Young MY Place Real Estate LLC
-
$700,000
$75K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,914 Sq Ft
10055 Dentonville Rd, Okmulgee, OK 74447
10055 Dentonville Rd, Okmulgee, OK 74447Kath Williams RE/MAX Results
-
$120,000
- Land
- 19,602 Sq Ft
- $266,667 per Acre
820 S Wood Dr, Okmulgee, OK 74447
820 S Wood Dr, Okmulgee, OK 74447 -
$324,000
$176K PRICE DROP- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,095 Sq Ft
1300 E 7th St, Okmulgee, OK 74447
1300 E 7th St, Okmulgee, OK 74447Margaret Hess Walters Real Estate
-
$79,000
- Land
- 15,594 Sq Ft
- $220,670 per Acre
917 Martin Luther King Dr, Okmulgee, OK 74447
917 Martin Luther King Dr, Okmulgee, OK 74447 -
$336,000
- Land
- 80 Acres
- $4,200 per Acre
7500 Twin Hills Rd, Okmulgee, OK 74447
7500 Twin Hills Rd, Okmulgee, OK 74447 -
$300,000
- Land
- 1.16 Acres
- $258,621 per Acre
12085 N 160th Rd, Okmulgee, OK 74447
12085 N 160th Rd, Okmulgee, OK 74447 -
$99,000
- Land
- 2.39 Acres
- $41,423 per Acre
001 Boren Rd, Mounds, OK 74047
001 Boren Rd, Mounds, OK 74047 -
$199,750
- Land
- 23.5 Acres
- $8,500 per Acre
3 Oklahoma 16, Okmulgee, OK 74447
3 Oklahoma 16, Okmulgee, OK 74447 -
$249,900
- Land
- 80 Acres
- $3,124 per Acre
0 Bartlett Rd, Mounds, OK 74047
0 Bartlett Rd, Mounds, OK 74047 -
$235,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,898 Sq Ft
29663 S 225 Rd, Henryetta, OK 74437
29663 S 225 Rd, Henryetta, OK 74437Sherri Crosby Crosby Real Estate, Inc.
-
$427,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,139 Sq Ft
16921 Elm Ln, Morris, OK 74445
16921 Elm Ln, Morris, OK 74445Patty Stiltner Keller Williams Advantage
-
$95,000
$10K PRICE DROP- Land
- 12.2 Acres
- $7,787 per Acre
1234 Carter Rd, Mounds, OK 74047
1234 Carter Rd, Mounds, OK 74047 -
$389,900
- Land
- 66 Acres
- $5,908 per Acre
0 Harreld Rd Unit 2527268, Beggs, OK 74421
0 Harreld Rd Unit 2527268, Beggs, OK 74421 -
$24,900
- 2 Beds
- 1 Bath
- 908 Sq Ft
708 N Oklahoma Ave, Okmulgee, OK 74447
708 N Oklahoma Ave, Okmulgee, OK 74447Jamie Goodnight Keller Williams Advantage
-
$600,000
- Land
- 70.5 Acres
- $8,511 per Acre
0 Hwy 62 Unit 2605071, Morris, OK 74445
0 Hwy 62 Unit 2605071, Morris, OK 74445 -
$1,500,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,904 Sq Ft
4100 N Wood Dr, Okmulgee, OK 74447
4100 N Wood Dr, Okmulgee, OK 74447Kathy Barton BHGRE GREEN COUNTRY
-
$135,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,480 Sq Ft
1725 E Elm Ln, Okmulgee, OK 74447
1725 E Elm Ln, Okmulgee, OK 74447Jamie Goodnight Keller Williams Advantage
-
$349,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,928 Sq Ft
14438 Gun Club Rd, Okmulgee, OK 74447
14438 Gun Club Rd, Okmulgee, OK 74447Carri Ray Trinity Properties
Showing Results 121 - 160, Page 4 of 8