9
Homes for Sale in 72853
-
-
-
-
$175,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,664 Sq Ft
18270 Arkansas 28, Ola, AR 72853
18270 Arkansas 28, Ola, AR 72853 -
$97,000
$13K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,129 Sq Ft
403 6th St, Ola, AR 72853
403 6th St, Ola, AR 72853Tonya Sanders Sanders Realty
-
$200,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,900 Sq Ft
208 Lake St, Ola, AR 72853
208 Lake St, Ola, AR 72853Loyd Miller All Around Real Estate - Dover
-
$235,500
$12K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,088 Sq Ft
840 Miller Rd, Ola, AR 72853
840 Miller Rd, Ola, AR 72853TABATHA TEAM Live Love Arkansas
-
$135,000
$41K PRICE DROP- Land
- 31.99 Acres
- $4,220 per Acre
/ Mickels Switch Rd, Danville, AR 72833
/ Mickels Switch Rd, Danville, AR 72833 -
$450,000
$45K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,428 Sq Ft
18015 E State Highway 28, Ola, AR 72853
18015 E State Highway 28, Ola, AR 72853Chris Abington River Valley Realty, Inc.
72853 Types of Homes for Sale