$399,900 Sold Aug 29, 2025
16517 Taylor St, Omaha, NE 68116
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,018 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $133/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $399,392
Last Listing Agent Van Deeb Prime Home Realty
16517 Taylor St, Omaha, NE 68116