$140,000 Sold Mar 20, 2026
122 E Minnesota Ave, Orange City, FL 32763
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,586 Sq Ft
- Built 1925
Last Sold Summary
- $88/SF
Current Estimated Value $208,500
Last Listing Agent Stellar Non-Member Agent STELLAR NON-MEMBER OFFICE
122 E Minnesota Ave, Orange City, FL 32763