$250,000
- Land
- 45.67 Acres
- $5,474 per Acre
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141$250,000
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141$300,000
3797 Imperial Way, Kettle Falls, WA 99141
Ken House
KELLER WILLIAMS REALTY COLVILLE
(509) 761-6145
$254,000
3733-XX Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141
3733-XX Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141$254,000
3733 XX Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141
3733 XX Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141$465,000
3733 Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141
Finessa Fann WINDERMERE COUNTRYSIDE-COLVILLE
$95,000
3733 Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141
3733 Sand Creek Rd, Kettle Falls, WA 99141$599,000
3XXX Sand Creek Rd, Laurier, WA 99141
3XXX Sand Creek Rd, Laurier, WA 99141$120,000
35XX Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
35XX Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141$150,000
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
3500 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141$139,999
3XXX Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
3XXX Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141$295,000
3124 Orient Cutoff Rd, Orient, WA 99141
3124 Orient Cutoff Rd, Orient, WA 99141$119,900
3349 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141
3349 Rockcut Rd, Kettle Falls, WA 99141