$185,000
Sold Oct 15, 2025
318 E Maple St, Orleans, NE 68966
- Land
- 15 Acres
- $12,333 per Acre
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- 71 Days On Market
Last Listing Agent Caleb Harsin BHHS Ambassador Real Estate
318 E Maple St, Orleans, NE 68966