$224,652
- Land
- 37.98 Acres
- $5,915 per Acre
00000 E 209th St, Junction Township, KS 66524
00000 E 209th St, Junction Township, KS 66524$224,652
00000 E 209th St, Junction Township, KS 66524
00000 E 209th St, Junction Township, KS 66524$820,000
0000 N 60 Rd, Overbrook, KS 66542
0000 N 60 Rd, Overbrook, KS 66542$580,645
U S 56, Overbrook, KS 66524
U S 56, Overbrook, KS 66524$544,350
E 56 Hwy Unit Overbrook KS 66524, Overbrook, KS 66524
E 56 Hwy Unit Overbrook KS 66524, Overbrook, KS 66524$65,000
00000 S Stanley Rd Unit Block B, Lot3, Overbrook, KS 66524
00000 S Stanley Rd Unit Block B, Lot3, Overbrook, KS 66524$65,000
00000 S Shawnee Heights Rd, Overbrook, KS 66524
00000 S Shawnee Heights Rd, Overbrook, KS 66524$1,290,000
240 Acres M/L N 750 Rd Unit (3 Parcels), Overbrook, KS 66524
240 Acres M/L N 750 Rd Unit (3 Parcels), Overbrook, KS 66524$895,000
160 Acres M/L N 750 Rd Unit (1 Parcel), Overbrook, KS 66524
160 Acres M/L N 750 Rd Unit (1 Parcel), Overbrook, KS 66524$895,000
160 Acres M/L N 750 Rd, Overbrook, KS 66524
160 Acres M/L N 750 Rd, Overbrook, KS 66524$60,000
0000 Santa fe St, Overbrook, KS 66524
0000 Santa fe St, Overbrook, KS 66524$1,290,000
240 Acres M/L N 750 Rd, Overbrook, KS 66524
240 Acres M/L N 750 Rd, Overbrook, KS 66524$580,645
000 U S 56, Overbrook, KS 66524
000 U S 56, Overbrook, KS 66524$135,000
0000 N 851 Diagonal Rd, Overbrook, KS 66542
0000 N 851 Diagonal Rd, Overbrook, KS 66542