$479,000
- Land
- 5 Acres
- $95,800 per Acre
445 Van Arsdale St, Oviedo, FL 32765
445 Van Arsdale St, Oviedo, FL 32765$479,000
445 Van Arsdale St, Oviedo, FL 32765
445 Van Arsdale St, Oviedo, FL 32765$389,000
1702 Riveredge Rd, Oviedo, FL 32766
Caleb Astacio EMPIRE NETWORK REALTY
$225,000
0 Chuluota Rd Unit MFRO6160436, Oviedo, FL 32765
0 Chuluota Rd Unit MFRO6160436, Oviedo, FL 32765$1,075,990
984 Hawks Nest Point, Oviedo, FL 32765
$42,800
4099 Madre Dr Unit 186, Oviedo, FL 32765
Veronica Zerpa Partners Dealership LLC
$332,000
3562 Caruso Place, Oviedo, FL 32765
Crystal Scribner LOKATION
$584,999
684 Yorkshire Dr, Oviedo, FL 32765
Antonio Salinger CALL IT CLOSED INTL REALTY
$3,300,000
0 Smarts Place Unit O6065071, Oviedo, FL 32765
0 Smarts Place Unit O6065071, Oviedo, FL 32765$815,000
1208 Fieldstone Cir, Oviedo, FL 32765
Jennifer Wemert WEMERT GROUP REALTY LLC
$399,000
1018 Pond Apple Ct, Oviedo, FL 32765
Lynda Miller PREMIER SOTHEBYS INT'L REALTY
$514,950
684 Lola Ln, Oviedo, FL 32765
$778,000
2591 Cedar Shake Ct, Oviedo, FL 32765
Kathleen Harrison CALL IT CLOSED INTL REALTY
$549,000
1675 Thornhill Cir, Oviedo, FL 32765
Steve Wermager REAL BROKER, LLC
$625,000
1000 N Lake Claire Cir, Oviedo, FL 32765
Rich Harbin COLDWELL BANKER REALTY
$425,000
1013 Gammage Point, Oviedo, FL 32765
Jeannie Wilson MCGLAMERY WILSON REALTY
$464,000
4649 Creekview Ln, Oviedo, FL 32765
Sara Nicholas, PA CHARLES RUTENBERG REALTY ORLANDO
$759,999
4892 Echo Ct Unit 44, Oviedo, FL 32765
CHARLIE LU PREMIER HOMES REALTY INC
$825,000
7180 Winding Lake Cir, Oviedo, FL 32765