$89,000
- Land
- 1.09 Acres
- $81,353 per Acre
6341 S Ridgeview Rd, Owasso, OK 74055
6341 S Ridgeview Rd, Owasso, OK 74055$89,000
6341 S Ridgeview Rd, Owasso, OK 74055
6341 S Ridgeview Rd, Owasso, OK 74055$265,000
14626 E 76th St N, Owasso, OK 74055
Vincent Donaldson Keller Williams Premier
$288,900
10302 N 98th East Ave, Owasso, OK 74055
Shane Vernon Twin City Properties
$469,900
8311 N 99th East Ave, Owasso, OK 74055
Victory Reneau Whittington Realty
$262,767
8418 N 117th East Ave, Owasso, OK 74055
Terry Hassell M & T Realty Group
$369,000
11906 E 99th St N, Owasso, OK 74055
Sarah Bruder McGraw, REALTORS
$334,000
8836 N 73rd East Place, Owasso, OK 74055
Mark Hill
Keller Williams Premier
(539) 214-2874
$590,634 New Construction
10211 N 162nd Ave E, Owasso, OK 74055
Sally Moseby McGraw, REALTORS
$290,000
11114 N 132nd East Ave, Owasso, OK 74055
Julie Wood Henry Hinds Realty, LLC
$288,900
8731 N 121st East Ave, Owasso, OK 74055
Terry Hassell M & T Realty Group
$980,000
13415 E 126th St N, Collinsville, OK 74021
13415 E 126th St N, Collinsville, OK 74021$435,000
10203 E 93rd St N, Owasso, OK 74055
Arely Rangel Chinowth & Cohen
$339,900
12333 N 132nd Ave E, Collinsville, OK 74021
Christopher Broughton Keller Williams Premier
$23,500
10075 E 126th St N, Collinsville, OK 74021
10075 E 126th St N, Collinsville, OK 74021$700,000
19104 E Beecher Ct, Owasso, OK 74055
Juli Edwards Keller Williams Premier
$484,999
10305 E 90th St N, Owasso, OK 74055
April Girdner-McConnell McGraw, REALTORS
$375,000
9160 N 153rd East Ave, Owasso, OK 74055