$79,900 Last List Price
30 Ripley Route N, Oxly, MO 63955
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,092 Sq Ft
- Built 1895
Last Sold Summary
- $73/SF
- 141 Days On Market
Last Listing Agent Jenny Elliott Mossy Oak Properties Mozark Re
30 Ripley Route N, Oxly, MO 63955$79,900 Last List Price
30 Ripley Route N, Oxly, MO 63955
Last Sold Summary
30 Ripley Route N, Oxly, MO 63955