$1,920,000
3 Lori Ct, Woodbury, NY 11797
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,506 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $548/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $1,918,560
Last Listing Agent Amy Maximov Realty Connect USA LLC
3 Lori Ct, Woodbury, NY 11797