$880,000
101-53 108th St, South Richmond Hill, NY 11419
- 6 Beds
- 2 Baths
- 1,902 Sq Ft
- Built 1922
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $463/SF
- 13 Days On Market
Last Listing Agent Victor Weinberger RE/MAX Team
101-53 108th St, South Richmond Hill, NY 11419