$57,000
- Land
- 2.69 Acres
- $21,190 per Acre
8855 Harris Rd, Paducah, KY 42001
8855 Harris Rd, Paducah, KY 42001$57,000
8855 Harris Rd, Paducah, KY 42001
8855 Harris Rd, Paducah, KY 42001$600,000
3620 James Sanders Blvd, Paducah, KY 42001
3620 James Sanders Blvd, Paducah, KY 42001$485,000
806 Jefferson St, Paducah, KY 42001
Martin Shuck MLSCO Realty
$480,000
1517 Gleneagles Dr, Paducah, KY 42001
Kelly Haskins Hack HRE Advisors
$425,000
2104 Monroe St, Paducah, KY 42001
Anthony Benberry eXp Realty, LLC
$285,000
2720 W Park Dr Unit Lot 3 W Park Villag, Paducah, KY 42001
2720 W Park Dr Unit Lot 3 W Park Villag, Paducah, KY 42001$489,900
875 Mayfield Metropolis Rd, Paducah, KY 42001
Sara Gipson eXp Realty, LLC, Sara Gipson Group
$114,500
941 N 25th St, Paducah, KY 42001
David Ackley Keller Williams Experience Realty Paducah Branch
$165,000
2740 W Park Dr Unit Lot 4 W Park Villag, Paducah, KY 42001
2740 W Park Dr Unit Lot 4 W Park Villag, Paducah, KY 42001$399,000
108 Maiden Aly Unit 203, Paducah, KY 42001
Missy Brown eXp Realty, LLC
$5,500,000
200/201 Mcbride Ln, Paducah, KY 42001
200/201 Mcbride Ln, Paducah, KY 42001$99,900
3108 Madison St, Paducah, KY 42001
Kim Musgrave THE KIM MUSGRAVE TEAM
$235,000
5073 Hill Terrace, Paducah, KY 42001
Suzy Gilland Better Homes & Gardens Fern Leaf Group
$1,199,000
321 N 8th St, Paducah, KY 42001
Maizie Martin Keller Williams Experience Realty Paducah Branch
$275,000
3180 New Holt Rd, Paducah, KY 42001
3180 New Holt Rd, Paducah, KY 42001$574,900
192 Deer Path Ln, Paducah, KY 42001