$82,500 Last List Price Sold Mar 24, 2026
319 Morton Ave, Palacios, TX 77465
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,110 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $74/SF
- 138 Days On Market
Current Estimated Value $84,006
Last Listing Agent Tammy Hill
319 Morton Ave, Palacios, TX 77465