$409,990 Sold Jan 27, 2026
5906 Silver Feather Way, Palmetto, FL 34221
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,605 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $157/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $394,989
D.R. Horton Silverstone North
5906 Silver Feather Way, Palmetto, FL 34221