$64,000
- Land
- 4.96 Acres
- $12,903 per Acre
Lot 451 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449
Lot 451 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449$64,000
Lot 451 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449
Lot 451 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449$99,000
4705 Fox Hollow Rd, Graham, TX 76450
Justin Ash
$340,000
2002 Mockingbird Bend Unit B-5, Graford, TX 76449
Keith Hanssen Possum Kingdom Real Estate
$535,000
1222 Canyon Wren Loop, Graford, TX 76449
Tony Klapper Coldwell Banker Realty
$104,900
80 Clubhouse Dr, Graford, TX 76449
80 Clubhouse Dr, Graford, TX 76449$1,795,000
2141 Century Oak Dr, Graford, TX 76449
Michael Avidon Century 21 Mike Bowman, Inc.
$649,000
TBD Clearwater Point, Graham, TX 76450
TBD Clearwater Point, Graham, TX 76450$250,000
133 Lori Dr, Mineral Wells, TX 76067
Joshua Shelton Home Grown Group Realty, LLC
$399,000
1131 Brackeen Dr, Graford, TX 76449
1131 Brackeen Dr, Graford, TX 76449$550,000
1141 Airport Rd, Graford, TX 76449
Bethanie Downing Possum Kingdom Real Estate
$195,000
1306 SE 21st St, Mineral Wells, TX 76067
Daniel Gonzalez CENTURY 21 Judge Fite Company
$143,900
Lot 35 Sportsman Dr, Santo, TX 76067
Lot 35 Sportsman Dr, Santo, TX 76067$114,990
7032 Hells Gate Loop, Strawn, TX 76475
7032 Hells Gate Loop, Strawn, TX 76475$150,000
Lot 37 Paradise Oaks Ranch, Perrin, TX 76486
Lot 37 Paradise Oaks Ranch, Perrin, TX 76486$640,000
1601 Forum Cir Unit 156, Graford, TX 76449
Merit Holstein Possum Kingdom Real Estate
$699,000
1673 Scenic Dr Unit 203, Graford, TX 76449
Michael Avidon Century 21 Mike Bowman, Inc.