$843,100
- Land
- 49.6 Acres
- $16,998 per Acre
2861 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759
2861 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759$843,100
2861 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759
2861 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759$189,000
4855 N Peak View Rd, Panguitch, UT 84759
4855 N Peak View Rd, Panguitch, UT 84759$225,000
230 E Dd Hollow Rd, Panguitch, UT 84759
230 E Dd Hollow Rd, Panguitch, UT 84759$618,660
3003 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759
3003 N Us Highway 89, Panguitch, UT 84759$4,999,999
3168 N 1600 E, Panguitch, UT 84759
Zeb White Whitetail Properties Real Estate LLC
$924,900
3550 N Riverlane Rd, Panguitch, UT 84759
Jan;L Jensen JJ Realty Group LLC
$1,075,000
680 W Arrowhead Dr, Panguitch, UT 84759
Shanell Heely LRG Collective
$1,150,000
1915 E Bailey Acres Dr, Panguitch, UT 84759
Sharon Yanez Coldwell Banker Advantage
$1,299,000
1036 E Airport Rd, Panguitch, UT 84759
Landon Anglin Re/Max Properties
$990,000
410 S 1200 E, Panguitch, UT 84759
Gary Owens D&B Real Estate (Cedar City)
$1,075,000
680 W Arrowhead Dr, Panguitch, UT 84759
Virginia Valcourt Trophy Real Estate
$600,000
178 E North Shore Rd, Panguitch, UT 84759
178 E North Shore Rd, Panguitch, UT 84759$207,000
17842 N Outlaw South Rd S Unit 6, Panguitch, UT 84759
17842 N Outlaw South Rd S Unit 6, Panguitch, UT 84759$519,900
6410 U S 89, Panguitch, UT 84759
Mari Eddy ERA Realty Center
$207,000
17842 N Outlaw Rd S, Panguitch, UT 84759
17842 N Outlaw Rd S, Panguitch, UT 84759$1,690,000
7310 S 1900 E, Panguitch, UT 84759
Steve Atkinson Fay Ranches
$1,169,900