$130,000 Last List Price Sold Mar 18, 2026
319th W Old Kc Road St, Paola, KS 66071
- Land
- 8.52 Acres
- $15,258 per Acre
Last Sold Summary
- 156 Days On Market
Last Listing Agent Gustavo Restrepo Keller Williams Realty Partners Inc.
319th W Old Kc Road St, Paola, KS 66071