$120,000 Sold Sep 15, 2025
313 Minocqua St, Park Forest, IL 60466
- 2 Beds
- 1 Bath
- 974 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $123/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $119,670
Last Listing Agent Michael Fegan RE/MAX 10 in the Park
313 Minocqua St, Park Forest, IL 60466