Homes for Sale near Headwaters Education Learning Program
-
-
$369,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,156 Sq Ft
608 Forest View Ave, Park Rapids, MN 56470
608 Forest View Ave, Park Rapids, MN 56470
Janelle Lake
National Realty Guild
(218) 325-6865
-
$30,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 880 Sq Ft
503 Lake Ave, Park Rapids, MN 56470
503 Lake Ave, Park Rapids, MN 56470
Sean McDonald
RE/MAX Results - Longville
(218) 656-7925
-
$149,900
- Land
- 10 Acres
- $14,990 per Acre
18310 150th St, Park Rapids, MN 56470
18310 150th St, Park Rapids, MN 56470 -
$599,000
$30K PRICE DROP- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,406 Sq Ft
11100 Fisher Ln, Park Rapids, MN 56470
11100 Fisher Ln, Park Rapids, MN 56470Brian Wikman Coldwell Banker Crown Realtors
-
$312,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,728 Sq Ft
605 7th St W, Park Rapids, MN 56470
605 7th St W, Park Rapids, MN 56470Justin Clack Keller Williams Realty Professionals
-
$349,950
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 650 Sq Ft
900 Park Ave N Unit 5, Park Rapids, MN 56470
900 Park Ave N Unit 5, Park Rapids, MN 56470Pat Janostin RE/MAX Advantage Plus
-
$448,900
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,160 Sq Ft
15727 Ester Dr, Park Rapids, MN 56470
15727 Ester Dr, Park Rapids, MN 56470Kelli Johnson Coldwell Banker Crown Realtors
-
$479,000
New Construction- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,080 Sq Ft
716 Park Ave N Unit 3, Park Rapids, MN 56470
716 Park Ave N Unit 3, Park Rapids, MN 56470Justin Clack Keller Williams Realty Professionals
-
$449,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 3,350 Sq Ft
16361 State 87, Park Rapids, MN 56470
16361 State 87, Park Rapids, MN 56470Noah Luckett Realty ONE Group Choice
-
$370,000
- 7 Beds
- 3 Baths
- 4,338 Sq Ft
15861 Fortune Dr, Park Rapids, MN 56470
15861 Fortune Dr, Park Rapids, MN 56470Keegan Wattenhofer Coldwell Banker Crown Realtors
-
$369,500
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,775 Sq Ft
309 Birch Ct, Park Rapids, MN 56470
309 Birch Ct, Park Rapids, MN 56470Michael Mead eXp Realty
-
$347,900
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,241 Sq Ft
800 Forest Ave, Park Rapids, MN 56470
800 Forest Ave, Park Rapids, MN 56470Kris Biessener & Karen Tooker Edina Realty, Inc.
-
$450,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 2,288 Sq Ft
13768 County 18, Park Rapids, MN 56470
13768 County 18, Park Rapids, MN 56470Brandon Gartner Keller Williams Realty Professionals
-
$199,900
- 5 Beds
- 1 Bath
- 1,896 Sq Ft
16566 129th Ave, Park Rapids, MN 56470
16566 129th Ave, Park Rapids, MN 56470Robert Mack Coldwell Banker Crown Realtors
-
$499,000
- Land
- 5 Acres
- $99,800 per Acre
31282 U S Highway 71, Park Rapids, MN 56470
31282 U S Highway 71, Park Rapids, MN 56470 -
$70,000
- Land
- 5 Acres
- $14,000 per Acre
TBD County 14, Park Rapids, MN 56470
TBD County 14, Park Rapids, MN 56470 -
$959,000
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,024 Sq Ft
14292 Chippewa Loop, Park Rapids, MN 56470
14292 Chippewa Loop, Park Rapids, MN 56470Jack Brann Affinity Real Estate Inc.
-
$50,000
- Land
- 1.45 Acres
- $34,483 per Acre
TBD Lot 3 204th St, Park Rapids, MN 56470
TBD Lot 3 204th St, Park Rapids, MN 56470 -
$99,900
- Land
- 5.51 Acres
- $18,131 per Acre
TBD 8th St W, Park Rapids, MN 56470
TBD 8th St W, Park Rapids, MN 56470 -
$224,600
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,400 Sq Ft
806 Central Ave N, Park Rapids, MN 56470
806 Central Ave N, Park Rapids, MN 56470Eric Wolff Wolff & Simon Real Estate
-
$990,000
- Land
- 8.48 Acres
- $116,745 per Acre
ABC Henrietta Ave, Park Rapids, MN 56470
ABC Henrietta Ave, Park Rapids, MN 56470 -
$129,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 930 Sq Ft
212 Central Ave N, Park Rapids, MN 56470
212 Central Ave N, Park Rapids, MN 56470Brian Wikman Coldwell Banker Crown Realtors
-
$140,000
- 1 Bed
- 2 Baths
- 448 Sq Ft
900 Park Ave N Unit 6, Park Rapids, MN 56470
900 Park Ave N Unit 6, Park Rapids, MN 56470Joseph Erickson Wolff & Simon Real Estate
-
$169,900
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,882 Sq Ft
13330 Ermine Dr, Park Rapids, MN 56470
13330 Ermine Dr, Park Rapids, MN 56470Thomas Wormley Wolff & Simon Real Estate
-
$1,025,000
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,166 Sq Ft
16735 Downey Dr, Park Rapids, MN 56470
16735 Downey Dr, Park Rapids, MN 56470Keegan Wattenhofer Coldwell Banker Crown Realtors
-
$249,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,104 Sq Ft
1101 Timbers Dr, Park Rapids, MN 56470
1101 Timbers Dr, Park Rapids, MN 56470Brian Halik Wolff & Simon Real Estate
-
$50,000
- Land
- 1.22 Acres
- $40,984 per Acre
TBD Lot 4 204th St, Park Rapids, MN 56470
TBD Lot 4 204th St, Park Rapids, MN 56470 -
$219,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,096 Sq Ft
612 Front Ave, Park Rapids, MN 56470
612 Front Ave, Park Rapids, MN 56470Robert Mack Coldwell Banker Crown Realtors
-
$224,900
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,200 Sq Ft
314 Lake Ave, Park Rapids, MN 56470
314 Lake Ave, Park Rapids, MN 56470James Preiner Coldwell Banker Crown Realtors
-
$249,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,554 Sq Ft
505 Western Ave N, Park Rapids, MN 56470
505 Western Ave N, Park Rapids, MN 56470Benjamin Marotte Affinity Real Estate Inc.
-
$199,900
- Land
- 12.37 Acres
- $16,160 per Acre
18575 State 34, Park Rapids, MN 56470
18575 State 34, Park Rapids, MN 56470 -
$205,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 980 Sq Ft
20403 County 1, Park Rapids, MN 56470
20403 County 1, Park Rapids, MN 56470Josh Grover Dane Arthur Real Estate Agency-Park Rapids