$920,000
35 Schindler Ct Unit 35, Parsippany, NJ 07054
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,870 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $321/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $925,176
Last Listing Agent MARION WEISS COLDWELL BANKER REALTY
$920,000
35 Schindler Ct Unit 35, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $925,176
Last Listing Agent MARION WEISS COLDWELL BANKER REALTY
$695,000
15 Alloway Rd, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $710,312
Last Listing Agent Jeanie Donato JVD REALTY ADVISORS LLC
$249,900
162 Halsey Rd, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $252,078
Last Listing Agent RAJENDRA AMIN DREAM REALTY
$800,000
18 Woodhaven Rd, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $792,082
Last Listing Agent Susan J. Wintermute RE/MAX HOUSE VALUES
$780,000
7 Cherry Ln, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $787,504
Last Listing Agent Andrea Martone REALTY EXECUTIVES PLATINUM
$640,000
86 Camden Rd, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $629,648
Last Listing Agent AUDREY CHANG COLDWELL BANKER REALTY
$1,122,225
1081 Littleton Rd, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Last Listing Agent CLAUDIA PATTERSON EXP REALTY, LLC
$801,000
115 Northfield Rd, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $776,424
Last Listing Agent Jacqueline Scura COMPASS OF NEW JERSEY
$900,000
2 Colony Ct, Parsippany, NJ 07054
Last Sold Summary
Current Estimated Value $898,037
Last Listing Agent Michael Bell ADDISON REAL ESTATE
$690,000
209 Raymound Blvd, Parsippany, NJ 07054