Pasco County FL Land & Home Lots for Sale
-
-
$799,900
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $3,477,826 per Acre
5415 Captains Ct, New Port Richey, FL 34652
5415 Captains Ct, New Port Richey, FL 34652 -
$500,000
- Land
- 2.5 Acres
- $200,000 per Acre
34710 Clayton Rd Unit 14, Dade City, FL 33523
34710 Clayton Rd Unit 14, Dade City, FL 33523 -
$35,000
- Land
- 6,534 Sq Ft
- $233,333 per Acre
Lot 16 Riverrun Rd, New Port Richey, FL 34654
Lot 16 Riverrun Rd, New Port Richey, FL 34654 -
$100,000
- Land
- 20,037 Sq Ft
- $217,391 per Acre
13934 Litewood Dr, Parkwood Acres, FL 34669
13934 Litewood Dr, Parkwood Acres, FL 34669 -
$927,220
- Land
- 3.58 Acres
- $259,000 per Acre
28538 Rice Rd, San Antonio, FL 33576
28538 Rice Rd, San Antonio, FL 33576 -
$259,999
- Land
- 12.5 Acres
- $20,800 per Acre
0 Shooting Star Ct, Riverchase, FL 34655
0 Shooting Star Ct, Riverchase, FL 34655 -
$599,000
- Land
- 30,492 Sq Ft
- $855,714 per Acre
8900 U S Highway 19, Port Richey, FL 34668
8900 U S Highway 19, Port Richey, FL 34668 -
$520,000
- Land
- 1.69 Acres
- $307,692 per Acre
0 Seven Springs Blvd Unit MFRTB8493875, New Port Richey, FL 34655
0 Seven Springs Blvd Unit MFRTB8493875, New Port Richey, FL 34655 -
$129,000
- Land
- 8,276 Sq Ft
- $678,947 per Acre
0 Tiberius Trail, New Port Richey, FL 34652
0 Tiberius Trail, New Port Richey, FL 34652 -
$200,000
- Land
- 2.95 Acres
- $67,797 per Acre
0 07-24-18-0010-00000-0781 Unit MFRTB8495130, Spring Hill, FL 34610
0 07-24-18-0010-00000-0781 Unit MFRTB8495130, Spring Hill, FL 34610 -
$199,950
- Land
- 1.52 Acres
- $131,546 per Acre
14964 Crimson Oaks Trail, Dade City, FL 33525
14964 Crimson Oaks Trail, Dade City, FL 33525 -
$375,000
- Land
- 2 Acres
- $187,500 per Acre
29707 Cooper Rd, Wesley Chapel, FL 33545
29707 Cooper Rd, Wesley Chapel, FL 33545 -
$110,000
- Land
- 1.1 Acres
- $100,000 per Acre
12102 Parkwood St, Parkwood Acres, FL 34669
12102 Parkwood St, Parkwood Acres, FL 34669 -
-
$1,499,999
- Land
- 2 Acres
- $750,000 per Acre
0 Broad St Unit W7825015, Brooksville, FL 34604
0 Broad St Unit W7825015, Brooksville, FL 34604 -
$25,500
- Land
- 3,484 Sq Ft
- $318,750 per Acre
5619 Leisure Ln, New Port Richey, FL 34652
5619 Leisure Ln, New Port Richey, FL 34652 -
$250,000
- Land
- 5.17 Acres
- $48,356 per Acre
0 Paul S Buchman Hwy Unit MFRTB8490898, Zephyrhills, FL 33540
0 Paul S Buchman Hwy Unit MFRTB8490898, Zephyrhills, FL 33540 -
$199,500
- Land
- 1.28 Acres
- $155,859 per Acre
6927 Azlee Ave, New Port Richey, FL 34655
6927 Azlee Ave, New Port Richey, FL 34655 -
$489,900
- Land
- 6.5 Acres
- $75,369 per Acre
12510 Robinhood Rd, Hudson, FL 34669
12510 Robinhood Rd, Hudson, FL 34669 -
$21,000
- Land
- 12,196 Sq Ft
- $75,000 per Acre
0 Olsen St Unit MFRW7881345, New Port Richey, FL 34654
0 Olsen St Unit MFRW7881345, New Port Richey, FL 34654 -
$85,000
- Land
- 6,969 Sq Ft
- $531,250 per Acre
5540 8th St, Zephyrhills, FL 33542
5540 8th St, Zephyrhills, FL 33542 -
$749,000
- Land
- 7.89 Acres
- $94,930 per Acre
0 Moon Lake Rd Unit MFRW7863538, New Port Richey, FL 34654
0 Moon Lake Rd Unit MFRW7863538, New Port Richey, FL 34654 -
$97,000
- Land
- 1.54 Acres
- $62,987 per Acre
0 Thunderhead St, Wesley Chapel, FL 33544
0 Thunderhead St, Wesley Chapel, FL 33544 -
$799,000
- Land
- 15,246 Sq Ft
- $2,282,857 per Acre
000 Bluff Blvd, Holiday, FL 34691
000 Bluff Blvd, Holiday, FL 34691 -
$189,000
- Land
- 6,098 Sq Ft
- $1,350,000 per Acre
13625 Britton Dr, Hudson, FL 34667
13625 Britton Dr, Hudson, FL 34667 -
$350,000
- Land
- 40,946 Sq Ft
- $372,340 per Acre
7040 Jefferson St, New Port Richey, FL 34652
7040 Jefferson St, New Port Richey, FL 34652 -
$329,000
- Land
- 10,890 Sq Ft
- $1,316,000 per Acre
LOT 24 Carol Dr, Hudson, FL 34667
LOT 24 Carol Dr, Hudson, FL 34667 -
$225,000
- Land
- 3,484 Sq Ft
- $2,812,500 per Acre
6770 Amanda Vista Cir, Land O Lakes, FL 34637
6770 Amanda Vista Cir, Land O Lakes, FL 34637 -
$14,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $77,778 per Acre
12934 Tanner Rd, Moon Lake, FL 34654
12934 Tanner Rd, Moon Lake, FL 34654 -
$2,500,000
- Land
- 10 Acres
- $250,000 per Acre
30647 Elam Rd, Wesley Chapel, FL 33545
30647 Elam Rd, Wesley Chapel, FL 33545 -
$21,000,000
- Land
- 72.7 Acres
- $288,858 per Acre
0 Racetrack Unit MFRW7880251, Hudson, FL 34667
0 Racetrack Unit MFRW7880251, Hudson, FL 34667 -
$1,750,000
- Land
- 30.49 Acres
- $57,396 per Acre
0 Bay Blvd Unit MFRW7884727, Port Richey, FL 34668
0 Bay Blvd Unit MFRW7884727, Port Richey, FL 34668 -
$57,000
- Land
- 13,068 Sq Ft
- $190,000 per Acre
TBD 12th St, Zephyrhills, FL 33542
TBD 12th St, Zephyrhills, FL 33542 -
$247,500
- Land
- 7,405 Sq Ft
- $1,455,882 per Acre
6857 Amanda Vista Cir, Land O' Lakes, FL 34637
6857 Amanda Vista Cir, Land O' Lakes, FL 34637 -
$220,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $440,000 per Acre
12883 Pompanic St, San Antonio, FL 33576
12883 Pompanic St, San Antonio, FL 33576 -
$70,000
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $636,364 per Acre
4839 Baker Ave Unit Lot 192, Zephyrhills, FL 33541
4839 Baker Ave Unit Lot 192, Zephyrhills, FL 33541 -
$115,000
- Land
- 41,817 Sq Ft
- $119,792 per Acre
15574 Rockingham Ln, Shady Hills, FL 34610
15574 Rockingham Ln, Shady Hills, FL 34610 -
$19,999
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $111,106 per Acre
0 Waddell St, New Port Richey, FL 34654
0 Waddell St, New Port Richey, FL 34654 -
$9,000,000
- Land
- 250 Acres
- $36,000 per Acre
0 State Road 52 Unit MFRTB8460915, Hudson, FL 34669
0 State Road 52 Unit MFRTB8460915, Hudson, FL 34669
Showing Results 241 - 280, Page 7 of 18