$85,000
- Land
- 2.41 Acres
- $35,270 per Acre
00000 U S 17, Elizabeth City, NC 27909
00000 U S 17, Elizabeth City, NC 27909$85,000
00000 U S 17, Elizabeth City, NC 27909
00000 U S 17, Elizabeth City, NC 27909$269,000
222 Katies Trail, Elizabeth City, NC 27909
Natashia Heinrich
Opening Doors Realty
(252) 669-1445
$550,000
00000 Driftwood Dr, Elizabeth City, NC 27909
00000 Driftwood Dr, Elizabeth City, NC 27909$240,000
514 Edge St, Elizabeth City, NC 27909
Pamela Burgos
Your Home Sold Guaranteed Realty LLC
(252) 832-8471
$99,900
207 Bell St, Elizabeth City, NC 27909
Dycallon James
Keller Williams Realty Elite Realtors
(252) 769-9231
$997,000
1008 Bateman Dr, Elizabeth City, NC 27909
Lynn Bulman
Howard Hanna WEW/EC
(252) 547-8798
$429,000
1514 Crescent Dr, Elizabeth City, NC 27909
Holly Glenn
Hall & Nixon Real Estate, Inc
(252) 424-7186
$204,999
603 Maple St, Elizabeth City, NC 27909
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 376-8405
$29,000
0 Driftwood Dr Unit 100533427, Elizabeth City, NC 27909
0 Driftwood Dr Unit 100533427, Elizabeth City, NC 27909$277,000
1103 Peartree, Elizabeth City, NC 27909
Andree Angelescu
World Class Realty & Associates LLC
(252) 390-3322
$250,000
1183 Northside Rd, Elizabeth City, NC 27909
Natashia Heinrich
Opening Doors Realty
(252) 684-3177
$274,000
423 Elcinoca Dr Unit Lot B, Elizabeth City, NC 27909
Diana Brink
A Better Way Realty, Inc
(252) 594-6468
$419,999
1507 Rivershore Rd, Elizabeth City, NC 27909
Twiddy & Thorne Real Estate Team
Hall & Nixon Real Estate, Inc
(252) 584-3882
$35,000