$500,000
11 Barnert Place, Paterson, NJ 07522
- 1,698 Sq Ft
Last Sold Summary
- $294/SF
- 49 Days On Market
Current Estimated Value $527,740
Last Listing Agent Hatm Basuf COLDWELL BANKER SUSANI REALTY
$500,000
11 Barnert Place, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $527,740
Last Listing Agent Hatm Basuf COLDWELL BANKER SUSANI REALTY
$180,000
128 N Main St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $220,987
Last Listing Agent Hemali Sheth MODERN REALTY GROUP
$283,000
21 Garfield Ave, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $311,155
Last Listing Agent Christina Calvo GENSTONE II LLC.
$685,000
144-146 N 8th St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tahsena Amin Realty One Group Sunrise
$285,000
45 Hillman St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $291,470
Last Listing Agent JESSICA ROJAS REAL
$310,000
53 Hillman St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Last Listing Agent JESSICA ROJAS REAL
$950,000
81 Haledon Ave, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Last Listing Agent Othoniel Gomez REALTY ONE GROUP LEGEND
$200,000
237 N 4th St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Last Listing Agent Hemali Sheth MODERN REALTY GROUP
$445,000
235 Marion St Unit 237, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $456,368
Last Listing Agent PATRICIA MANZO PREMIER PROPERTIES DAMIANO GROUP
$315,000
43 Hillman St, Paterson, NJ 07522
Last Sold Summary
Current Estimated Value $380,291
Last Listing Agent LINTON GAINES NICHOLAS REAL ESTATE AGENCY
$490,000
207 N 4th St, Paterson, NJ 07522