$599,000 Last List Price
113 Bittersweet Trail, Weatherford, TX 76088
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,710 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $221/SF
- 124 Days On Market
Current Estimated Value $600,171
Last Listing Agent Jace Frerck The Platinum Group RE, LLC
113 Bittersweet Trail, Weatherford, TX 76088