$319,000 Sold Jul 01, 2025
3 Woods End Cir Unit 3M, Peekskill, NY 10566
- 2 Beds
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $354/SF
- 122 Days On Market
Current Estimated Value $312,138
Last Listing Agent Elisa Bruno-Midili eXp Realty
3 Woods End Cir Unit 3M, Peekskill, NY 10566