Homes for Sale near Shiver Elementary School
-
-
$125,000
- Land
- 18.9 Acres
- $6,614 per Acre
0 N 111 Hwy, Akridge, GA 31779
0 N 111 Hwy, Akridge, GA 31779 -
$179,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
565 Bond Rd, Cairo, GA 39827
565 Bond Rd, Cairo, GA 39827Dawn Rackley Cairo Realty Company
-
$19,900
- Land
- 2.02 Acres
- $9,851 per Acre
Lot #7 Wade Rd Unit 7, Pelham, GA 31779
Lot #7 Wade Rd Unit 7, Pelham, GA 31779 -
$301,258
- Land
- 53.32 Acres
- $5,650 per Acre
53 +/- A Bond Rd, Cairo, GA 39827
53 +/- A Bond Rd, Cairo, GA 39827 -
$79,500
- Land
- 3.1 Acres
- $25,645 per Acre
1521 Stage Coach Rd, Pelham, GA 31779
1521 Stage Coach Rd, Pelham, GA 31779 -
-
$535,000
$24K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,124 Sq Ft
1016 Richter Rd, Cairo, GA 39827
1016 Richter Rd, Cairo, GA 39827Dawn Rackley Cairo Realty Company
-
$128,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
272 Homers Rd, Pelham, GA 31779
272 Homers Rd, Pelham, GA 31779Jessica Taylor KeySouth Real Estate Group, Inc