$96,900
- Land
- 2.26 Acres
- $42,876 per Acre
0 State Route 22 Rd NW Unit Sheridan Estates (Tr, Somerset, OH 43783
0 State Route 22 Rd NW Unit Sheridan Estates (Tr, Somerset, OH 43783$96,900
0 State Route 22 Rd NW Unit Sheridan Estates (Tr, Somerset, OH 43783$264,000
222 Woods Ave, New Lexington, OH 43764
Jeni Agriesti
Realty ONE Group Refined
(740) 660-3123
$219,000
105 S State St, Crooksville, OH 43731
Micah Myers
Town & Country
(220) 270-9354
$82,900
7659 Township Rd 216 SE, Corning, OH 43730
7659 Township Rd 216 SE, Corning, OH 43730$87,900
7471 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730
7471 Township Rd 215-A SE, Corning, OH 43730$289,900
Township Rd 51, Somerset, OH 43783
Township Rd 51, Somerset, OH 43783$124,900
7705 Township Rd 216 SE, Corning, OH 43730
7705 Township Rd 216 SE, Corning, OH 43730$319,900
Township Rd 51, Somerset, OH 43783
Township Rd 51, Somerset, OH 43783$97,900
7783 Town Highway 216, Corning, OH 43730
7783 Town Highway 216, Corning, OH 43730$164,900
Township Rd 51, Somerset, OH 43783
Township Rd 51, Somerset, OH 43783$59,900
7507 Township Road 215a, Corning, OH 43730
7507 Township Road 215a, Corning, OH 43730$109,900
0 US Route 22 NW, Somerset, OH 43783
0 US Route 22 NW, Somerset, OH 43783$69,900
7857 Scenic Rd SE, Monroe Township, OH 43730
7857 Scenic Rd SE, Monroe Township, OH 43730$96,900
0 US Route 22 NW, Somerset, OH 43783
0 US Route 22 NW, Somerset, OH 43783$87,900
7857 Scenic Rd SE, Monroe Township, OH 43730
7857 Scenic Rd SE, Monroe Township, OH 43730$154,900