$289,000
33998 State Highway 107, Griggsville, IL 62340
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,158 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $134/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $277,345
Last Listing Agent Chris Nichols Ridgeline Sales Group, LLC
33998 State Highway 107, Griggsville, IL 62340