$389,000
19423 Indian Rd, Petersburg, VA 23805
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,265 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- $172/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $394,457
Last Listing Agent Shannon Haskins Real Broker LLC
19423 Indian Rd, Petersburg, VA 23805