$230,000 Sold Dec 17, 2025
481 Van Kirk St, Philadelphia, PA 19120
- Studio
- 1,216 Sq Ft
- Built 1925
Last Sold Summary
- $189/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $224,571
Last Listing Agent Moshe Adika TCS Management, LLC
481 Van Kirk St, Philadelphia, PA 19120