$800,000
- Land
- 99.05 Acres
- $8,077 per Acre
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416$800,000
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416
0 S Indian Fork Rd, De Soto, WV 26416$189,000
TBD Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416
TBD Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416$25,000
732 Blue & Gray Hwy, Philippi, WV 26416
732 Blue & Gray Hwy, Philippi, WV 26416$39,900
2208 Arden Rd, Philippi, WV 26416
2208 Arden Rd, Philippi, WV 26416$19,000
LOT 4 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416
LOT 4 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416$39,000
00 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416
00 Barbour County Hwy, Philippi, WV 26416$325,000
TBD Narrows Rd, Philippi, WV 26416
TBD Narrows Rd, Philippi, WV 26416$119,000
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26416
Lot 1 Frost Run, Moatsville, WV 26416$249,000
10470 Morgantown Pke, Philippi, WV 26416
10470 Morgantown Pke, Philippi, WV 26416$45,000
1011 S Main St, Philippi, WV 26416
1011 S Main St, Philippi, WV 26416$15,000
0 Pike St Unit 10137786, Philippi, WV 26416
0 Pike St Unit 10137786, Philippi, WV 26416$25,000
108 Kennedy Rd, Moatsville, WV 26416
108 Kennedy Rd, Moatsville, WV 26416