$58,000
- Land
- 2.51 Acres
- $23,108 per Acre
0 Ledge Rd, Cleveland, SC 29635
0 Ledge Rd, Cleveland, SC 29635$58,000
0 Ledge Rd, Cleveland, SC 29635
0 Ledge Rd, Cleveland, SC 29635$429,999
237 Spring Valley Rd, Liberty, SC 29657
Laura Ros Reedy Property Group
$425,000
890 Earls Bridge Rd, Easley, SC 29640
890 Earls Bridge Rd, Easley, SC 29640$215,000
012 Mill Pine Rd, Liberty, SC 29657
012 Mill Pine Rd, Liberty, SC 29657$169,999
00 Crowe Creek Rd, Six Mile, SC 29682
00 Crowe Creek Rd, Six Mile, SC 29682$179,999
01 Moorefield Memorial Hwy, Liberty, SC 29657
01 Moorefield Memorial Hwy, Liberty, SC 29657$624,999
504 Pinedale Rd, Liberty, SC 29657
504 Pinedale Rd, Liberty, SC 29657$1,100,000
1318 Earls Bridge Rd, Easley, SC 29640
Casey Hendley Scott That Realty Group
$3,350,000
812 Top Ridge Dr, Sunset, SC 29685
Benjamin Satcher Justin Winter & Assoc
$934,900
183 Wittmore Ln, Cleveland, SC 29635
Patrick Ford Open House Realty, LLC
$3,245,000
510 Ginseng Dr, Sunset, SC 29685
Lissa Lipsey Blackstream International RE
$2,395,000
187 Meadow Brook Ln, Pickens, SC 29671
Kimmi Warga EXP Realty LLC
$2,095,000
107 Fire Pink Ct, Sunset, SC 29685
Zack Thomas Cliffs Realty Sales SC, LLC (Six Mile)
$1,150,000
116 Edens Shoals Ct, Six Mile, SC 29682
Sage Schumann Western Upstate Keller William
$899,640
303 Snyder Rd, Easley, SC 29640
Jessica Kilcoyne Herlong Sotheby's International Realty
$1,230,000
629 Riverstead Dr, Marietta, SC 29661
Linda Cook Coldwell Banker Caine - Anders
$924,900
115 Edinburgh Ln, Easley, SC 29640
Jessica Clardy Clardy Real Estate