$800,000
- Land
- 6.82 Acres
- $117,302 per Acre
1999 Marler Rd, Pike Road, AL 36064
1999 Marler Rd, Pike Road, AL 36064$800,000
1999 Marler Rd, Pike Road, AL 36064
1999 Marler Rd, Pike Road, AL 36064$170,000
0 Mathews Rd Unit 585320, Mathews, AL 36052
0 Mathews Rd Unit 585320, Mathews, AL 36052$500,000
0 Marston Way, Pike Road, AL 36064
0 Marston Way, Pike Road, AL 36064$134,900
263 Edgewood Ct, Mathews, AL 36052
263 Edgewood Ct, Mathews, AL 36052$90,000
1 Doe Run Ct, Pike Road, AL 36064
1 Doe Run Ct, Pike Road, AL 36064$1,450,000 Open Wed 11AM - 1PM
3900 Snowdoun Chambers Rd, Montgomery, AL 36116
CeCe Savage EXIT Garth Realty
$85,000
180 Winchester Trace, Mathews, AL 36052
180 Winchester Trace, Mathews, AL 36052$652,000
7 Chantilly Parkway Place Unit 7, Pike Road, AL 36064
7 Chantilly Parkway Place Unit 7, Pike Road, AL 36064$1,976,165
640 Barnes Rd, Pike Road, AL 36064
640 Barnes Rd, Pike Road, AL 36064$1,290,000
160 Briar Ln, Pike Road, AL 36064
KayMarie Briddell IronGate Real Estate
$140,000
210 Cross St, Pike Road, AL 36064
210 Cross St, Pike Road, AL 36064$215,000
6 Chaseway Dr, Pike Road, AL 36064
6 Chaseway Dr, Pike Road, AL 36064$1,500,000
. Marler Rd, Pike Road, AL 36064
. Marler Rd, Pike Road, AL 36064$1,600,000
5610 Trotman Dr, Montgomery, AL 36116
Kadra Parkman Wallace & Moody Realty
$160,000
000 Randall Rd, Cecil, AL 36013
000 Randall Rd, Cecil, AL 36013$87,000
17 Doe Run Ct, Pike Road, AL 36064
17 Doe Run Ct, Pike Road, AL 36064$449,000
212 Hunter Trail, Pike Road, AL 36064
212 Hunter Trail, Pike Road, AL 36064$399,000