$845,657
- Land
- 292 Acres
- $2,896 per Acre
0 Co Rd 16, Pine Apple, AL 36768
0 Co Rd 16, Pine Apple, AL 36768$845,657
0 Co Rd 16, Pine Apple, AL 36768
0 Co Rd 16, Pine Apple, AL 36768$2,397,000
0 County Road 63, Furman, AL 36768
0 County Road 63, Furman, AL 36768$1,199,000
1000 Highway 21 Unit LotWP001, Pine Apple, AL 36768
1000 Highway 21 Unit LotWP001, Pine Apple, AL 36768$20,000
0 County Road 2, Pine Apple, AL 36768
0 County Road 2, Pine Apple, AL 36768$275,000
0 Hwy 10 E, Pine Apple, AL 36768
0 Hwy 10 E, Pine Apple, AL 36768$775,000
0 Co Rd 61, Pine Apple, AL 36768
0 Co Rd 61, Pine Apple, AL 36768